Producenci
Zwroty i reklamacje

 

Reklamacja

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji (Formularz zwrotu.pdf)
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz paragonem lub kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Artur Fengler AMES
Szybowników 123
64-100 Leszno

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

 

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Artur Fengler AMES
Szybowników 123
64-100 Leszno

Do paczki z formularzem zwrotu i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

Wymiana towaru

Jeżeli otrzymany produkt Ci nie odpowiada i chcesz go wymienić np: na inny rozmiar, model lub kolor to taki produkt proszę odesłać wraz z paragonem lub kopią faktury oraz załączonym formularzem zwrotu. W formularzu proszę opisać na jaki produkt chcesz wymienić odesłany produkt. Koszty przesyłki odesłania wymienianego towaru pokrywa Kupujący.

 

Adres do wymiany:

Artur Fengler AMES
Szybowników 123
64-100 Leszno

TEL. 531 140 555

 

NIE PRZYJMUJEMY PRZESYŁEK POBRANIOWYCH !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl