Centrala sterująca IR i RF / uniwersalny pilot - BroadLink RM4 Pro

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 191,39 zł 191.39
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: SwiatKabli
Kod produktu: 4E2-02-407

Opis

Centrala sterująca IR i RF / uniwersalny pilot - BroadLink RM4 Pro


Uniwersalny pilot Broadlink RM4 Pro na fale radiowe RF oraz fale podczerwieni IR. Sterowanie urządzeniami odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfon poprzez WiFi. Aplikacja posiada wbudowaną bazę ponad 50000 kodów pilotów z której wystarczy wybrać urządzenie i momentalnie będzie można korzystać z centrali sterującej Broadlink RM4 Pro. Jeżeli nie uda się znaleźć pilota na obszernej liście urządzenie posiada procedurę uczenia. Broadlink steruje sprzętem RTV, klimatyzatorami, roletami, oświetleniem, bramami oraz innymi urządzeniami sterowanymi RF lub IR
Elegancka kompaktowa obudowa spełniająca najnowsze trendy mieści w sobie 7 nadajników podczerwieni i działa dookólnie zapewniając 360⁰ pokrycia powierzchni i od 8m do 15m zasięgu. Wbudowana antena fal radiowych RF 433/315 MHz sprawdzi się nawet przy większych powierzchniach.
Funkcje SMART pozwalają na dostosowanie pilota do swoich indywidualnych potrzeb poprzez tworzenie scenariuszy. Za pomocą wbudowanego timera możesz ustawić co ma się uruchomić lub wyłączyć o danej porze, np. podniesienie rolet nad ranem lub wyłączenie klimatyzatora. Jeżeli zwyczajnie musiałeś używać kilku pilotów, by uruchomić cały szereg urządzeń multimedialnych, teraz za pomocą jednego przycisku w aplikacji uruchomisz wszystkie na raz. Wszystkimi urządzeniami zapisanymi w ustawieniach RM4 Pro mozna sterować zdalnie z każdego miejsca w którym jest zasięg internetu, czyli możesz zdalnie otworzyć rolety, bramę, uruchomić klimatyzację oraz światło.
Dodatkowym elementem z którym współpracuje pilot Broadlink jest czujnik wilgoci i temperatury HTS2, który nie znajduje się w zestawie i należy dokupić go osobno. Dzięki niemu funkcjonalność smart pilota wzrasta o możliwości tworzenia scen na bazie odczytów temperatury i wilgotności, gdzie np. przy wysokich temperaturach pilot uruchomi klimatyzator, a przy niskich ogrzewanie elektryczne albo nawilżacz powietrza gdy wilgotność będzie nieodpowiednia.
Produkt współpracuje z asystentami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home i aplikacjami FastCon oraz IFTTT, która poszerzają możliwości użytkowe o jeszcze szersze możliwości użytkowe.


Wybrane scenerie działania centralnego pilota:

- Uruchomienie wielu urządzeń jednym przyciskiem, np: telewizora, dekodera, systemu nagłośnieniowego, oświetlenia
- Uruchomienie o określonej porze rolet i telewizora w ramach pobudki
- Programowanie kiedy mają uruchomić się lub wyłączyć poszczególne urządzeniaParowanie:
Pobierz aplikację ihc wyszukując Intelligent Home Center w App Store lub Google Play, następnie połącz urządzenie mobilne do sieci Wi-Fi 2,4GHz. Zaloguj się na swoje konto w aplikacji wpisując e-mail lub numer telefonu. Zostanie wysłany kod weryfikacyjny na twój e-mail lub numer telefonu. Możesz również użyć konta Facebook, aby się zalogować. Następnie postępuj według wyświetlanych instrukcji, aby połączyć urządzenia domowe.
Uwaga: 1) Uniwersalny kontroler wspiera jedynie sieć Wi-Fi 2,4 GHz 2) Dlugość hasła nie może przekraczać 32 znaków. 3) Wspierane systemy iOS 8.0 / Android 4.0 i nowsze wersje

Podłącz urządzenie za pomocą kabla USB. Uruchom sprzęt. Jesli używasz go po raz pierwszy, niebieska dioda Wi-Fi będzie szybko migać (2-3 razy/sekundę), sygnalizując, że urządzenie jest w trybie konfiguracji (oczekiwanie na dodanie urządzenia).
Uwaga: Jeśli urządzenie nie jest uruchamiane po raz pierwszy, może nie funkcjonować automatycznie w trybie konfiguracji. W tym przypadku, zresetuj urządzenie, naciskając i przytrzymując przycisk resetowania za pomocą cienkiej igły przez co najmniej 6 sekund aż dioda Wi-Fi zacznie migać szybko na niebiesko.Specyfikacja:

 • Model: BroadLink RM4 Pro
 • Moduł sterowania RF 433/315 MHz oraz IR 
 • Moc nadawania RF: ≤10dBm
 • Komunikacja IR: 38kHz, 7 nadajników podczerwieni nadaje sygnał pilota na podczerwień w każdym kierunku
 • Łączność bezprzewodowa: WiFi 2,4GHz 802.11 b/g/n
 • Zasilanie: micro USB 5V 1A (kabel micro USB w zestawie)
 • Zużycie prądu podczas czuwania: ≤ 1W
 • Temperatura robocza: 0-50°C
 • Wilgotność pracy: ≤ 85% RH
 • Wymiary: 84,3*84,3*31 mm
 • W zestawie BroadLink RM4 Pro, kabel micro USB oraz instrukcja obsługi

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl